لیوان – شیشه سلامت اضطراب اضطراب سلامتی

لیوان – شیشه: سلامت اضطراب اضطراب سلامتی افسردگی افسردگی مبتلا شدن عملکرد مغز

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی از همه ظرفیت‌های حقوقی و دیپلماتیک جهت آزادی ایرانیان در بند استفاده می کنیم / ظریف

جمعی از خانواده های زندانیان ایرانی که به بهانه تحریم های ظالمانه و نامشروع و بنا به درخواست دولت آمریکا در کشورهای متفاوت به طور غیر قانونی بازداشت و زندانی شد

از همه ظرفیت‌های حقوقی و دیپلماتیک جهت آزادی ایرانیان در بند استفاده می کنیم / ظریف

ظریف: از همه ظرفیت های حقوقی و دیپلماتیک جهت آزادی ایرانیان در بند استفاده می کنیم

عبارات مهم : پرونده

جمعی از خانواده های زندانیان ایرانی که به بهانه تحریم های ظالمانه و نامشروع و بنا به درخواست دولت آمریکا در کشورهای متفاوت به طور غیر قانونی بازداشت و زندانی شدند، صبحگاه امروز با دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه دیدار و در خصوص آخرین اوضاع پرونده آنان و پیگیری های به عمل آمده گفتگو کردند.

به گزارش ایسنا، در این دیدارهای جداگانه خانواده های این هموطنان دربند، گزارشی از آخرین اوضاع پرونده ها و موانع پیش رو ارائه کردند.

در این دیدارها دکتر ظریف با تمجید از صبر خانواده ها ضمن بر شمردن تلاش ها و کارها حقوقی و دیپلماتیک به عمل آمده در خصوص هر یک از پرونده ها، بر ادامه تلاش های دستگاه دیپلماسی تا آزادی این هموطنان تاکید کرد.

از همه ظرفیت‌های حقوقی و دیپلماتیک جهت آزادی ایرانیان در بند استفاده می کنیم / ظریف

وزیر امور خارجه همچنین با غیر قانونی و سیاسی خواندن دستگیری های انجام شده است و تقاضای بلاوجه استرداد آنها به آمریکا اظهار داشت: وزارت امور خارجه با همه توان و ظرفیت های خود این پرونده های بازداشت را که کاملا نامشروع و ظالمانه و نوعی گروگانگیری جهت باجگیری است را تا حصول نتیجه پیگیری خواهد کرد.

واژه های کلیدی: پرونده | قانونی | بازداشت | خانواده | دیپلماتیک | وزیر امور خارجه | وزارت امور خارجه | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog